V posledním prosincovém týdnu, kdy děti docházely do školky, na ně čekalo ještě několik příjemných povinností.

První byla vánoční besídka, kdy se kulturní vystoupení spojilo s tvořením pro rodiče a jejich děti. Součástí besídky byl vánoční mini jarmak s výrobky dětí a učitelek. Touto cestou děkujeme všem, kteří si něco pěkného zakoupili a přispěli do vánoční kasičky mateřské školy. Získané peníze se použijí pro děti. Další v pořadí, byla návštěva pečovatelského domu v Radvanicích, kdy si děti pro babičky a dědečky připravily básničky, koledy, přáníčka a drobné dárečky. Posezení při cukroví a čaji navodilo pro všechny příjemnou vánoční atmosféru a s příslibem, že příští rok přijdeme zase, jsme se rozloučili. Uprostřed týdne našly děti pod vánočním stromečkem v mateřské škole bohatou nadílku hraček a spoustu dalších krásných pomůcek. Velká radost a nadšení dětí z dárečků se nedá snad ani popsat. Proto děkujeme všem rodičům, kteří přispěli svým překvapením pod náš stromeček. Úsměv na tváři a rozzářené oči dětí mluvily za vše. Konec týdne patřil hrám, ale také vycházkám, které jsme spojili s rozdáváním vánočních přání v obci, kdy si děti vždy za své vystoupení odnesly malou výslužku v podobě sladkostí.

Děkujeme tedy ještě jednou srdečně všem a přejeme v následujícím roce 2024 mnoho radosti, spokojenosti a pohody s vašimi blízkými.